Jetzt kommen die Thunfische!

Jetzt kommen die Thunfische!

Wie jedes Jahr im Spätsommer wird Mallorca zum Hotspot für sensationelle Fischbegegnungen. An der Naturpark Insel Dragonera, die man unter anderem von San Telmo aus direkt mit dem Boot unseres Premium Partner Dive Centers Scuba Activa erreichen kann, hatte unser Freund Salva eine eindrucksvolle Begegnung mit einem riesigen Thunfischschwarm. Bis Ende September sind solche Erlebnisse hier schon fast an der Tagesordnung. Wenn ihr auch dabei sein wollt findet Ihr hier alle weiteren Informationen und Kontaktdaten: https://www.scubanautic.com/de/diving_center/scuba-activa/

4 comments
  1. Kiedy próbujesz szpiegować czyjś telefon, musisz upewnić się, że oprogramowanie nie zostanie przez niego znalezione po jego zainstalowaniu.

  2. Monitoruj telefon z dowolnego miejsca i zobacz, co dzieje się na telefonie docelowym. Będziesz mógł monitorować i przechowywać dzienniki połączeń, wiadomości, działania społecznościowe, obrazy, filmy, WhatsApp i więcej. Monitorowanie w czasie rzeczywistym telefonów, nie jest wymagana wiedza techniczna, nie jest wymagane rootowanie.

  3. Możesz używać oprogramowania do zarządzania rodzicami, aby kierować i nadzorować zachowanie dzieci w Internecie. Za pomocą 10 najinteligentniejszych programów do zarządzania rodzicami możesz śledzić historię połączeń dziecka, historię przeglądania, dostęp do niebezpiecznych treści, instalowane przez nie aplikacje itp.

  4. Szpiegowskie telefonu – Ukryta aplikacja śledząca, która rejestruje lokalizację, SMS-y, dźwięk rozmów, WhatsApp, Facebook, zdjęcie, kamerę, aktywność w Internecie. Najlepsze do kontroli rodzicielskiej i monitorowania pracowników. Szpiegowskie Telefonu za Darmo – Oprogramowanie Monitorujące Online. https://www.xtmove.com/pl/

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert